E-poe klienditeenindus:
iga päev 10.00-17.30,
E-post: info@asoul.ee

Eritellimusköögid 

Kuna köök on kodu süda ning seal veedetakse väga palju aega, siis selle kvaliteet on väga oluline. Meil on rõõm pakkuda Teile laitmatu kvaliteediga mööblit, mida valmistame Tallinna külje all oma tootmisbaasis.Oleme köögimööblit valmistanud alates 2006 aastast ning omandanud selle ajaga suure hulga kogemusi. Meie disainer aitab projekteerida Teie unistuste köögi kõiki teie soove arvesse võttes. Mööbli paigaldajate aastate pikkune kogemus tagab Teie köögimööbli ja tehnika korrektse paigalduse.


Materjalid

Meil on valikus palju erinevaid uksi – täispuit ja naturaalspooniga uksed, plastikuga kaetud ja värvitud MDF uksed ning melamiin uksed. Me kasutame ainult kõrge kvaliteediga ja kontrollitud materjale!


Kuidas tellida

Mõõtke ära ruum, kuhu tuleb köögimööbel ning märkige ära vee- ning kanalisatsioonitorude asukoht. Pange kirja kõik soovid ning saatke päring e-posti aadressile maksim@armarium.ee . Meie disainer koostab projekti, selle alusel teeb kalkulatsiooni ning saadab Teile hinnapakkumise.

 

Eritellimusmööbel

Samuti valmistame igasuguse raskusastmega eritellimusmööblit lastetuppa, magamistuppa, elutuppa, esikusse (garderoobisüsteemid ja liugustega kapid) jne.Täiendav info ja pildid tehtud töödest leiad siit armarium.ee.
Lisa info 
moobel@armarium.ee