e-post info@asoul.ee
E-R: 10:00-19:00 L: 10:00-18:00 P: Suletud
Peterburi tee 49, Tallinn
est
rus

Tarneaeg

Kauba kohaletoimetamise aeg internetikauplusest ostmisel

Internetipangast ostmisel saab ostja e-posti vahendusel oma tellimuse kinnituse, samuti tehakse teatavaks tellitud kauba kohaletoimetamise võimalik aeg.
Kui tellitud kaupa Eesti laos ei ole, tehakse ostjale teatavaks kauba kohaletoimetamise orienteeruv aeg. Kui kaup on Eestisse saabunud, lepitakse ostjaga e-posti või telefoni teel kokku, millal ta saab kauba vastu võtta.
Kui ostja on tellinud mitu kaubanimetust, siis arvestatakse kohaletoimetamise aeg selle kauba järgi, mis saabub kõige hiljem. 
Kui ostetakse kaup, mis on laos olemas, on kohaletoimetamise aeg Eesti piires 5–10 päeva. Muudel juhtudel lepib internetikauplus tarneajad ostjaga kokku individuaalselt.

Kauba kättetoimetamise aeg kauplusest ostmisel

Kui kaup ostetakse kauplusest, võib ostja selle kohe pärast tasumist kaasa viia või tellida transpordi. Kui kauplusest ostetakse kaup, mis ajutiselt ei ole saadaval või kui ostja vormistab eritellimuse, valides sobiva kattematerjali, tüübi, furnituuri jne, lepitakse kohaletoimetamise aeg iga kord eraldi kokku. Tellitud kauba saabumisest teatatakse ostjale telefoni teel või e-posti vahendusel.