E-poe klienditeenindus:
iga päev 10.00-17.30,
E-post: info@asoul.ee

Firmast

E-poe ASoul omanik on firma Armarium OÜ.

Ajalugu

Firma Armarium OÜ asutati 2006. aastal.
Armarium OÜ tegevusala on hoonete ja eri tüüpi laevade ruumide siseviimistlustööd ning mitmesuguse mööbli valmistamine. Oma tegevuse algusest peale on firma Armarium suutnud pakkuda kvaliteetseid teenuseid kõigis oma tegevussuundades, tänu millele on ta saanud võimaluse osaleda alltöövõtjana kontserni Balti Laevaremonditehas (Tallinn) ning firmade Western Baltija Shipbuilding (Klaipeda), BTH Hold Spolka (Szczecin, Poola) ja Euro-Industry Sp.z.o.o.(Ustka, Poola) ekspordiprojektide elluviimises. Alates 2006. aastast on firma täitnud üle 120 kalakasvandustega seotud viimistlustöö tellimuse Norra firmadele OCEA, Akva Grupp ja RH. 2016. aastal sõlmiti lepingud kasvanduste viimistlustöödeks firmale STEINSVIK (Norra). Aastail 2006–2016 oleme viimistlenud 20 katamaraani. Esmapilgul võib see arv tunduda tagasihoidlik, kuid uskuge, see on üpris suur maht.


Tootmisbaas

ARMARIUM OÜ-l on oma tootmisbaas. Tsehhis, kus valmistatakse igasuguse keerukusastmega mööblit, on tänapäevased 5teljelised tööpingid CNC Rover A (2015). Tootmishoonete ja ladude üldpind on 2880 m2. Need asuvad 11 500 m2 suurusel territooriumil.


E-pood

2018 aastal avanes e-pood Asoul.ee . E-poes müüme erinevate Euroopa tarnijate mööblit ja oma toodangut. Meie eesmärgiks on pakkuda kliendile kvaliteetne mööbel parima hinnaga !